WYBIELANIE ZĘBÓW WROCŁAW

Olśniewający, biały uśmiech jest atrakcyjny i sprawia, że wyglądamy na osobę zdrową i zadbaną. Biały uśmiech to nie tylko kwestia estetyki to także lepsze samopoczucie i wyższa samoocena.

Często pacjenci zgłaszający się do stomatologa zadają pytanie czy profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym jest lepsze i skuteczniejsze niż domowe sposoby na wybielanie. Która z metod jest efektywniejsza. Wszystko zależy od osobistych przekonań. Większość naszych pacjentów decyduje się na bezpieczne i profesjonalne wybielanie w gabinecie rezygnując z wybielania w domu.
Wybierając się do dentysty uzyskamy na pewno profesjonalną opiekę i pewny skutek – dwie najistotniejsze cechy ściśle związane z opieką zdrowotną i zabiegami medycznymi.
Zaletą wybielania w gabinecie jest szybkość oraz gwarancja profesjonalnego wykonania.
Dla pacjenta śnieżnobiały uśmiech uzyskany w ciągu godziny i wykonany przez zaufanego i doświadczonego lekarza jest najbardziej optymalnym sposobem na piękny wygląd .

Oferujemy Państwu dwie metody profesjonalnego wybielania zębów

Wybielanie Lampą Beyond

Wybielanie zębów metodą Beyond należy do najbardziej popularnych  na świecie. Jest to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu na zęby żelu wybielającego Beyond i aktywowaniu go akceleratorem Beyond. Sam zabieg trwa zwykle 45-60 minut. Po zabiegu wybielania zęby stają się jaśniejsze o 5 do 14 odcieni w skali VITA. Rezultaty są zdecydowanie lepsze od konkurencyjnych systemów dostępnych na rynku. Technologia Beyond stosowana jest obecnie w ponad 100 krajach na świecie, a sam zabieg wybielania jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Efekt wybielania utrzymuje się średnio 2 lata, a jego trwałość zależy w największym stopniu od trybu życia pacjenta. Jesteśmy autoryzowanym gabinetem stosującym wybielanie zębów Beyond - www.wybielanie.pl

Wybielanie zębów nakładkowe

Jako alternatywę do wybielania Beyond proponujemy Państwu wybielanie nakładkowe zębów. Stosujemy najnowszą generację preparatów do nakładkowego wybielania  Philips Zoom NiteWhite / DayWhite. Preparaty te zawierają oprócz środka wybielającego opatentowaną formułę ACP (Amorficznego Fosforanu Wapnia), która zmniejsza nadwrażliwość zębów, nadaje połysk i odbudowuje szkliwo oraz zmniejsza utratę efektu wybielania. Sama nadwrażliwość zębów spotykana podczas wybielania jest dodatkowo redukowana dzięki zawartości dwóch łagodnych środków odwrażliwiających. Preparat NiteWhite stosujemy w nocy na okres około 6-8 godzin, natomiast DayWhite przeznaczony jest do stosowania w ciagu dnia przez krótszy czas (dwa razy dziennie przez 30-40 minut).

Zapraszamy Państwa do gabinetu stomatologicznego Studio Stomatologii w celu uzyskania szczegółowych informacji i dobrania optymalnej metody wybielania.